Iš gyvenimo tragiškai pasitraukęs aktorius Vytautas Šapranauskas bus pašarvotas šeštadienį 15 valandą Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre – ten, kur vaidino ilgai žmonių atmintyje išliksiančiuose režisieriaus Rimo Tumino spektakliuose „Nusišypsok mums, Viešpatie“, „Maskaradas“, „Vyšnių sodas“, „Galilėjus“, „Belaukiant Godo“, „Revizorius“.

Papildyta 16.10

Dėl žmonių kiekio siekiant išlaikyti rimtį ir pagarbą atėjusieji paprašyti laikytis tam tikrų taisyklių: neužtrukti ilgiau nei 20 minučių, viduje nefotografuoti ir nefilmuoti.

Pagerbti maestro atminimo gausiai renkasi aktoriaus kolegos ir draugai, su aktooriumi dirbę teatre bei televizijoje: Vytautas Rumšas jaunesnysis, Arūnas Sakalauskas, Mindaugas Capas, Dainius Kazlauskas, Natalija Bunkė, Zita Kelmickaitė, Eglė Gabrėnaitė ir kiti.

Vienas pirmųjų pasirodė V. Šapranausko draugas, bendramintis ir kolega režisierius Rimas Tuminas, kuris atsisveikinti su draugu atvyko tiesiai iš Maskvos. Menininkas atvėrė širdį ir kalbėjo apie kaltę.

„Noriu su juo bartis. Negaliu nusiraminti, yra kaltės jausmas. Galbūt jis norėjo grįžti į teatrą, galbūt aš užtęsiau susimą su juo. O dabar susitinkame vat kaip“, – kalbėjo R.Tuminas.


Vilniaus mažajame teatre atsisveikinti su V. Šapranausku anksčiausiai atvyko jo šeima ir artimieji. Vieni pirmųjų pasirodė V. Šapranausko sūnus Gytis Šapranauskas ir aktoriaus mylimoji Ieva Stasiulevičiūtė. Netrukus atvyko ir aktoriaus buvusi žmona Daiva Šapranauskienė kartu su dukra Judre.

Prie durų budės apsauga. 

Sekmadienį 12 val. už V. Šapranauską šv. Kryžiaus bažnyčioje bus laikomos šv. Mišios.

(Papildyta 15.09) 

Prie Vilniaus Mažojo teatro būriuojasi kelios dešimtys žmonių, kai kurie jų laiko rankose baltas gėles. Atsisveikinti su V. Šapranausku atėjo ne tik kolegos ir bendraminčiai - tarp laukiančiųjų didelė dalis jaunimo. Vilniečiai būriuojasi ne tik prie įėjimo į teatrą, bet kitapus gatvės.

(Papildyta 15.30) 

Su baltomis tulpėmis prie Mažojo teatro laukis vilnietė Kamilija sakė: „Aš pati asmeniškai V. Šapranausko nepažinojau, bet mano šeima šį žmogų pažinojo puikiai ir žinia apie jo mirtį buvo labai netikėta. Aktorių prisiminsiu kaip labai talentingą ir linksmą žmogų, kuris savo talentu mokėjo puikiai prajuokinti kitus“. Kalbinta mergina teigė, kad asisveikinti su aktoriumi planuoja ateiti ir ne vienas jos bičiulis.

Balsas.lt kalbintas Antanas sakė: „V. Šapranauskas daug davė ne tik mūsų, bet jaunajai kartai, kuri į geriau pažįsta ne iš teatro scenos, bet iš televizijos ekrano. Tai bus neeilinio talento žmogus ir tokių kaip V. Šapranauskas, jis visa save atidavė žiūrovui.“

„Nieko negaliu pasakyti, žinia mums buvo netikėta, o ir kalbėti čia nėra apie ką“, - sakė du prie durų lūkuriuojantys jaunuoliai su baltais gėlių žiedais.

Su žinomu aktoriumi ir išskirtine asmenybe visi norintys galės atsisveikinti balandžio 20 d. (šeštadienį) nuo 15 iki 22 val. ir balandžio 21 d. (sekmadienį) nuo 9 iki 15 val. Urna su aktoriaus palaikais išnešama sekmadienį 15 val. V. Šapranauskas bus laidojamas Antakalnio kapinėse Menininkų kalnelyje.

Artimieji prašo gerbėjų palydėti V. Šapranauską į paskutinę kelionę, pagerbiant jį baltu gėlės žiedu ir žvakele.  
  
Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.
Vardas: * 
El. paštas:  
Komentaras: * 
 
Rašyti
Portalo redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus info@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.
Kraunama...